17/05/2011
kategoria: gimnazja

Konkurs na Dzień Dziecka dla nieco starszych dzieci!

Puść wodze fantazji i wybierz sobie prezent.

Wyobraź sobie, że jesteś w Największej Bibliotece Świata. Tysiące książek, tysiace tytułów, a Ty możesz wybrać tylko jedną pozycję. Co to będzie i dlaczego właśnie to?

Swoje propozycje nadsyłajcie na adres: edusiec@greenmedia.pl, do 1 czerwca 2011, do godziny 24:00 wraz z tytułem wybranej ksiażki oraz numerem kontaktowym.

Autor najciekawszej wypowiedzi będzie mógł wybrać jedną z pięciu nagród:

1. Literatura polska. Encyklopedia PWN.
2. Literatura świata. Encyklopedia PWN.
3. J. Marsden, Jutro, wyd. Znak.
4. B. Fitzpatrick, Szeptem, wyd. Otwarte.
5. C. Doctorow, Mały Brat, wyd. Otwarte.

Nagrody ufundowała księgarnia Edumaniak, która w swojej ofercia posiada bogaty wybór beletrystyki, podręczników szkolnych i akademickich oraz książek językowych. Chcąc trafić do jak najszerszego grona klientów, dba zarówno o zwolenników zakupu książek w tradycyjny sposób, jak i tych robiących zakupy przez internet.